O nas

Jesteśmy drukarnią z ponad 30-letnią tradycją. Drukarnia została założona w 1982 roku jako spółka ojca i syna – dwóch drukarzy. Obecnie z tamtej spółki pozostał syn, Adam Cichocki a do nowej spółki dołączyli jego dwaj synowie, Bartłomiej i Artur. W ten sposób AKCYDENS jest rodzinną, trzypokoleniową firmą.


Drukarnia mieści się we własnym budynku, w Laskach pod Warszawą. Obecnie zatrudnionych jest 18 wykwalifikowanych fachowców. Wykształcenie poligraficzne współwłaścicieli i załogi Zakładu, wieloletnia praktyka w poligrafii oraz związanych z nią przedsiębiorstwach wydawniczych jest doskonałą rekomendacją w codziennych kontaktach z klientami.


Nowoczesny park maszynowy pozwala na własne przygotowywanie prac do drukowania. Druk odbywa się na maszynach 4-kolorowych offsetowych i cyfrowych. Nowoczesna, w pełni wyposażona introligatornia pozwala na wykańczanie druków w postaci zeszytów, broszur lub książek w oprawie miękkiej, twardej lub spiralnej. Wykonywane nakłady wahają się od kilku egzemplarzy do setek tysięcy.
Własny transport ułatwia przekazywanie wykonanych prac klientowi.Galeria


Opinie o nas